Teden otroka v podaljšanem bivanju

Tudi v letošnjem Tednu otroka, ki je potekal od 2. do 8. oktobra, smo v podaljšanem bivanju za učence pripravili raznovrstne zabavne in poučne dejavnosti.

Učiteljici v 2. razredu podaljšanega bivanja sva organizirali peko kostanja, igralni dan, učenci so pokazali svoje talente, izvedli smo orientacijo v obliki iskanja zaklada, zadnji dan pa smo naredili večje število poskusov. V skladu s temo letošnjega Tedna otroka – Povabimo sonce v šoli – sva se osredotočili na »radovedno« šolo, veselje do novega, odprtega in uporabnega znanja. Otroci in mladi si želijo inovativnejšega, ustvarjalnejšega učenja in razmišljanja. Da se je v preteklem tednu dogajalo veliko ravno takšnega, si lahko tudi ogledate.

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2017. Zaznamek za trajno povezavo.