Valentinovo na OŠ Šmarjeta

V četrtek, 13. 2. 2020, je Šolska skupnost na OŠ Šmarjeta ponovno organizirala Valentinov ples. Udeležili smo se ga učenci 7., 8. in 9. razredov. V valentinovo okrašeni jedilnici smo se zbrali ob 16.00 in se zabavali vse do 19.30. Letošnja tematika je bila pižama party. Tudi učitelji so se držali dogovora in se, prav tako kot mi, oblekli v pižame. Učenci smo izbirali glasbo po svojih željah, zanjo pa sta skrbela že preverjena DJ-ja Lovro in Žak. Poleg prostega plesa smo peli karaoke, se pozabavali v »fotošuting kotičku«, imeli pa smo tudi srčkov ples, kjer smo se pomerili v izvirnosti in občutku za ritem. Šola je pripravila prigrizke in pijačo, da smo nadoknadili izgubljeno energijo, med pavzo pa smo lahko sodelovali tudi pri ustvarjanju skupinske slike na platnu.

Na valentinovo pa smo se učenci in učitelji razveselili Valentinove pošte, ki je zaokrožila med nami. Pri dežurnem učencu smo v nabiralnik lahko oddali lepo okrašena pisma, nekatera so vsebovala tudi sladko presenečenje. Tako smo izkoristili priložnost, da smo na izviren način svojim najboljšim oziroma najljubšim prijateljem ter učiteljem povedali, koliko nam pomenijo in za kaj smo jim hvaležni.

Anja Činkole Črček ter Lana Cvelbar, 9. a, z mentorico Leo Blažič L.
Ta vnos je bil objavljen v Novice 2020. Zaznamek za trajno povezavo.