prvi šolski dan – četrtek, 1. september 2016

mini-011183176a2ebbcbee98bec0c27ac43505777ad48eSprejem prvošolce in njihovih staršev: ob 8.30 pred vhodom v šolo.

Učenci od 2. do 9. razreda:

• 8.00 – zbor pred šolo, kjer bodo učence sprejeli razredniki in jih skozi garderobe odpeljali v jedilnico (uvodni del s himno in pozdravnim nagovorom županje Občine Šmarješke Toplice in ravnateljice).
  • 8.15 – 11.40 – dejavnosti: razrednikove ure po oddelkih, predstava Nataše Tič Ralijan »Igralska vreča« (1. do 4. razred), predavanje Jane Dular z naslovom Otroci Afrike (5. do 9. razred).
  • 11.40 zaključek.

S seboj imejte šolske copate in torbe. Podaljšanega bivanja in kosila prvi šolski dan NI.

PREVOZI UČENCEV – avtobus

V ŠOLO

6.40  –  Orešje – Vinica – Zalog – Zbure – Zaboršt – Čelevec – Klevevž – Dol – Radovlja – šola
7.15  – Žaloviče – Čela – Obrh – Dol. Kronovo – Družinska vas (spodnja) – Draga – Bela Cerkev – Sela – Gradenje – Družinska vas (zgornja) – šola
7.45 – Šmarješke Toplice (Prinovec) – Brezovica – šola

Starše, ki boste prvi šolski dan svoje otroke pripeljali z osebnimi avtomobili, prosimo, da upoštevate vzpostavljen prometni režim, opozorilne table in osebe, ki bodo usmerjale promet.

DOMOV

11.45 – v smeri Šmarješke Toplice (celoten južni krog),
12.30 (oz. po vrnitvi v šolo) – v smeri Zbur (severni krog),

Po vrnitvi v šolo bo avtobus, če bo potrebno, opravil še eno vožnjo v smeri južnega kroga.

PREVOZI UČENCEV – šolski kombi

V ŠOLO

6.45 Zaboršt – Vel. Poljane – Klenovik – Male Poljane – Radovlja – šola
7.05 šola – Radovlja – Gorenja vas – šola (učenci oddelkov od 5. do 9. razreda)
7.20 šola – Radovlja – Gorenja vas – šola (učenci oddelkov od 1. do 5 razreda)
7.30 Šola – Vinji Vrh  – Tomažja vas – Brezovica – šola

DOMOV: razvoz v različne smeri takoj po končanem pouku.

Ravnateljica: Nevenka Lahne, prof.

Ta vnos je bil objavljen v Aktualno, Novice 2016, Starši - šola. Zaznamek za trajno povezavo.