1. B OSNOVNE ŠOLE ŠMARJETA – REGIJSKI ZMAGOVALCI V TEKMOVANJU ZA ČISTE IN ZDRAVE ZOBE

Tudi v letošnjem šolskem letu so učenci od 1. do 5. razreda tekmovali za čiste in zdrave zobe ob zdravi prehrani.
Pri umivanju so bili najbolj natančni učenci 1. b razreda, zato so se kot zmagovalni razred, v četrtek, 23. maja 2024, udeležili zaključne prireditve v ŠD Leona Štuklja. Srečali so se z vsemi zmagovalnimi razredi osnovnih šol Dolenjske in izvedeli, da so postali tudi regijski zmagovalci, kar jih je še dodatno razveselilo. Prijazne gospodične, ki so mesečno obiskovale razrede in pregledovale zobe, so vse prisotne bogato nagradile. Celoten program je popestril prihod Pike Nogavičke.
Učenci so v dnevu uživali in sklenili, da bodo tudi v bodoče skrbeli za bleščeč nasmeh.

Zapisali: Kristina Hribar in Katja Kralj

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2023. Zaznamek za trajno povezavo.