zavarovalnica Triglav

Le nekaj minut intenzivne nevihte ali neurja je dovolj, da nastane nevaren hudournik ali kanalizacijski jaški več ne uspejo požirati vse vode. Preverite, kako lahko v primeru nenadnih poplav ublažite škodo doma ali na avtu.

Odgovornost, delo in še več dela. Kaj pa zdravje? Preberite, kaj so povedali podjetniki, ki so se soočili z težkimi zdravstvenimi preizkušnjami, in zdravniki, ki se ukvarjajo z boleznimi, ki pogosto prizadenejo vodilne delavce.

Smisel ukvarja s športom ni v zmagovanju, pač pa je šport dragocena šola za življenje. Ena izmed lekcij je tudi počitek in potrpežljivost, ko se mora otrok po poškodbi za določen čas odpovedati treningu. Kakšna je pri tem vloga staršev in trenerjev?

Kakšne bodo prednosti in kakšne pomanjkljivosti ter kaj je resnica in kaj laž o novi generaciji mobilnih omrežij 5G?

Življenjska doba psa je krajša in vsak, ki ima psa, se bo moral soočiti s tem, da bo prišel čas za slovo. V članku najdete odgovore na vprašanja, ali uspavati psa ali ne, kako je s pokopom in kdaj je pravi čas za novega štirinožnega prijatelja.